3 lip 2012

Kolczyki jagody

Spojrzałam na jagody w misce, potem na modelinę, znów na jagody i coś mi błysnęło w umyśle. (robimy święto z tej okazji xD)  Miały już swoją prezentację w sobotę na Lecie Z Radiem . Nie wiem czy ktokolwiek zwrócił na nie uwagę oprócz mojej mamy, ponieważ nie mają azteckiego printa ani nie są oczojeb... tego. Neonowe.
Wybaczcie , czytałam właśnie Niemodne Polki. Chyba do nich dołączę ... >)
Przez te panie mam ochotę wylać wszystkie złośliwości na dziewczyny, które lepią. Znaczy tylko na te, których prace są krótko mówiąc beznadziejne. (Tynka i Piecuchowo są nietykalne ;P)

Rozjaśnijcie sobie monitor, pozapalajcie lampki czy coś. Uduście mnie, nie chciało mi się robić zdjęć ponownie czy bawić się ustawieniami. 
A teraz idę na porzeczki, truskawki, maliny, poziomki, wiśnie i inne pyszoty do ogródka :D
Całuję ;*

6 komentarzy:

 1. Denerwuje mnie to, że dziewczyny lepiące z modeliny zamiast zrobić coś własnego i oryginalnego (bo chyba po to lepi się własną biżuterię z modeliny) lepią z modeliny kolczyki, które niedawno pojawiły się na wybiegu, na pokazie Chanel. Takie blogi to nie blogi o lepieniu, a coś co nie ma za grosz uroku i pomysłu...

  www.galaxyunicorn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne ;)

  ULA - każdy robi to co chce ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Też popieram tylko tych, którzy lepią z własnej wyobraźni, a nie biorą pomysły od innych. Nie toleruję też żadnego rodzaju foremek. A co do kolczyków - są słodkie, chociaż nie oczojeb** ;DD

  Pozdrawiam, Czarnaa ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z Czarną.xD w 100 %!
  Ślicznie ci wyszły kolczyki :*
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Uroczo wyglądają ;D

  Pozdrawiam Kasia ;))

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D