3 cze 2012

Zuza przedstawia ...

... Gabrielę.
Ona wcześniej pisała blog o Jamesie Potterze, ale jak wspominałam zakończyła w głupim momencie. Teraz, a w zasadzie dwa lata temu napisała o Renesmee . Zdarzenia są 30 lat po ostatnim tomie powieści Meyerowej . Powieść z góry ma zaplanowane trzydzieści rozdziałów, ale akcja wewnątrz jest ciekawa. Czytałam ten blog już jakiś czas temu, ale zostały mi po nim dobre wrażenia. Treść nie jest rozwlekła, nie dłuży się. Czyta się sprawnie. Osoby, które mają za sobą kilkaset książek przeczytają tą powieść w kilka dni lub przy dobrych wiatrach nawet w jedne dzień. Ktoś może pokusić się o rozwinięcie treści tej opowieści. :)
***
Krótko i treściwie. Nie mam siły rozpisywać się o akcji. Przeczytasz dowiesz się. 
Od razu mówię, że nikt mnie nie prosi o umieszczenie w tym. Sama wybieram kogo chce przedstawić. Mam zapisane kilka już postów z serii "Zuza przedstawia..." , ale są nie dokończone , a nie chce mi się ich kończyć ;D
Polepiłam dzisiaj trochę z modeliny. Zrobiłam opaskę do włosów. Wynudziłam się jak mops. Poczytałam CraftLadies. Znów się ponudziłam . Postanowiłam zakupić ćwieki , flamastry do tkanin i farby, również do tkanin. Zacznę przerabiać swoje ciuchy, bo znudziły mi się .
Gdyby ktoś nie daj boże chciał ze mną współpracować bądź chciał się czegokolwiek dowiedzieć - z boku, po lewej stronie jest e-mail. Pisać śmiało i na każdy temat. xD
Całuję ;*

2 komentarze:

  1. czekam na modelinowe posty :*

    OdpowiedzUsuń
  2. masz rację one ogólnie wyszły dosyć koślawe :)może dlatego że za bardzo zlewa się z serduszkiem i podstawą .

    OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D