9 kwi 2016

Jesiennych fotografii kilka sztuk

Potrzebuję chwili spokoju z jakąś fajną książką albo kolejnym odcinkiem serialu. Taki kompletny chill, zamknięte drzwi, kubek albo cały termos pełen czegoś dobrego do picia i puchate skarpetki. Za dużo czasu niestety marnuje i jakbym tak zrobiła wyrzuty sumienia by mnie zagryzły. Ale obiecuję sobie, że wybiorę jeden dzień, najlepiej jak nikogo nie będzie w domu i będę udawać, że nie istnieje czas. Jeszcze tylko nie teraz. Teraz spokój to słowo w słowniku. 

Jesienne zdjęcia, a wiosna już dawno? Tak tylko ja mogę. xD A w sumie nie wiem czy mogę. Nie szkodzi wam, że zdjęcia jeszcze jesienne? Nie brałam ich za dużo, bo jestem w fazie sprzątania na dysku i nie wiem co gdzie mam, z którego roku, a miesiąca to już w ogóle. Każde z nich gdzieś już internet widziało, ale w różnym czasie. Są na tyle fajne (dla mnie), że zgarnęłam je jeszcze raz i wrzucam. :) W przyszłości może pokażę wam coś z moich analogowych zdjęć. Może jak już zrobię sobie ścianę ze zdjęciami. Naddała mi się jedna pusta ściana i tylko jak na razie ramek mi brakuje.

Nie czuję się najlepiej, ale dam sobie kawą do wiwatu i może odżyję. :V
Chyba zmienię okienko komentarzu na Disqus, bo tutaj ciężko mi z wami utrzymać kontakt, odpowiadać na pytania czy cokolwiek. 
Miłego dnia!
Całuję :*

5 komentarzy:

 1. 3 zdjęcie jest genialne <3/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie zdjęcia, są cudowne

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia i nie przeszkadza mi że jesienne :)
  Nad disqusem się też zastanawiałam, ale jakoś nie umiem się zdecydować :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super fotki :) Mój blog Ma i Bla przy okazji zapraszam do siebie na rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D