1 cze 2015

Wyzwanie fotograficzne #1 - geometrycznie

Witam w ten uroczy poniedziałek. Zdecydowanie jest uroczy, bo skrócone lekcje jest tym, co takie tygryski jak ja lubią najbardziej. Więcej wolnego to więcej czasu na czytanie. :D No, ale ja dzisiaj o nie o tym. Postanowiłam zrobić coś nowego. W końcu obiecałam. ;)
Zainspirowana rysunkowym wyzwaniem Catastrophe Waitress postanowiłam zrobić fotograficzną wersję. Na tym polu też by mi się przydało nieco rozwinąć. :D Oczywiście będę szczęśliwa jak ktoś z was zechce do mnie dołączyć. :D 
Zasady są proste. Jeden temat, jeden tydzień, jedno zdjęcie. Na początek postanowiłam dać geometryczny temat, który mam nadzieję nie sprawi trudności. :3 Tak jak w przypadku rysowniczego wyzwania robicie podsumowanie na blogu, bądź na Instagramie jak nie macie bloga i dajecie mi znać jak wam poszło. :D 
Huh, mam nadzieję, że będziecie tym zainteresowani na równi z innymi postami. :)Ta pogoda wykańcza. Ale cieszę się ze słońca i wychodzę się nieco spalić, bo wyglądam jak mąka. C: 
Miłego dnia Dziecka!  :3
Całuję ;*


4 komentarze:

 1. Zastanawiam się nad udziałem w jakimś wyzwaniu :D

  Obserwuję, http://zollysx.blogspot.com/ ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem jak najbardziej za :) (Sama myślałam, żeby zrobić wakacyjne wyzwanie fotograficzne u siebie na blogu, ale nie sądzę by ktokolwiek wziął w nim udział).

  Tak więc zgłaszam się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł!

  Zapraszam na nowy post! Jeśli Ci się spodoba będzie mi bardzo miło, jeśli skomentujesz i zaobserwujesz mój blog. :)
  alexandrak-blog.blogspot.com KLIK!  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę, że Cię tak zainspirowałam :D I chętnie podejmę wyzwanie (chociaż tematy na pierwszy rzut oka wydają się dość trudne)!

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D