4 sty 2014

Czarny fake-plug

Cześć! Przybywam dzisiaj z odtrutką na tamte dwa różowe posty. Ja fanką różowego koloru nie jestem, bo wydaje mi się zbyt dziewczęco-uroczy. A ja z dziewczęco-uroczymi rzeczami walczyłam od małego. ;) 
Ciężko się robi zdjęcia czarnej biżuterii, nawet po obróbce trudno dostrzec szczegóły. Na szczęście tutaj nie ma za wielu do oglądania. Sztuczny tunel jest idealnie czarny. Troszkę schrzaniłam jego kształt, końcówka jest za gruba i klej odstaje, ale to nie przeszkadza w noszeniu. :) Mam ochotę zrobić więcej takich kolczyków, ostatnio bardzo mi się spodobały. :D
Właśnie rozpoczęłam pobieranie TS Zwierzaki i Nie z tego świata. Będę siedzieć i chuchać na kciuki, żeby wszystko poszło jak trzeba. A potem tylko zostanie mi czekanie na nowy komputer, bo mój obecny nie utrzyma tej gry dłużej niż przez pół godziny. :/
Zrobiłam sobie osobiste podsumowanie roku i wyszło mi, że było więcej negatywnych zdarzeń niż pozytywnych. W tym roku mam nadzieję, że będzie chociaż odrobinę lepiej. 
Trzymajcie się. 
Całuję ;*

5 komentarzy:

 1. ja ściągam zwykłą Trójkę, bo płyta mi się porysowała.
  Mam też kupione Nie z tego świata, fajne są! :)
  Zwierzaki tez pobierałam i mam ten sam problem z komputerem.

  Pozdrawiam :*
  zuuziaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie Ci wyszły i jeszcze takich nie widziałam :)

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D