25 kwi 2015

Swarowskie koleżki

 Nie wiem co ja robię. Mam tyle rzeczy do zrobienia, jest już jedenasta, a na piętnastą jestem umówiona z koleżanką. Jak zaraz nie będę mieć jakiegoś dłuższego wolnego to mnie rozniesie. Ale mieć nie będę, dopiero wakacje. Dyrektor czy inna osoba ze szkoły zadecydowała, że jak są matury my idziemy normalnie do szkoły. Oho, mam wrażenie, że we wtorek każą nam już nie przychodzić, bo będziemy za bardzo przeszkadzać. W sumie może jeszcze przeżyłabym ten brak wolnego, bo bym sobie jazdy wyjeździła, ale kurde mol jak nie mam komputera to cała robota, którą miałam odwalić w wolne przekłada się na weekendy. W tydzień załatwiłabym wszystko, a tak będę załatwiać w dwa miesiące. :X Hylp.
Przyszły mi paczki z półfabrykatami, ale większość jest z elementami dla mamy. Tak jak te zawieszki. Jestem strasznie zauroczona koralikami Swarowskiego i nawet mam jeden swój naszyjnik, ale go nie noszę. Boję się, że go zerwę i jest niestety ciut za elegancki dla mojego nieogarniętego stylu. To tak jakby do wieczorowej sukni założyć czeszki, tyle że stylowo na odwrót. xD Możecie wierzyć lub nie, ale te kryształki się różnią kolorem. Jeden jest szary, a drugi zielony. ;)


Lecę się ogarnąć i przestać płakać w kącie nad moim brakiem czasu. 
Miłego dnia!
Całuję ;*

4 komentarze:

 1. Swarovskii jest świetn, będę musiała sobie coś zrobić z kryształkami :) Dla mnie nawet weekend to abstrakcja, praca pochłania mi cały czas ;)
  robimycos.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kryształki wyglądają bardzo podobnie i myślałam, ze to ten sam kolor :).
  O, widzę, że uzupełniłaś Srebrna Agrafkę ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Są naprawdę bardzo eleganckie, chyba też by do mnie nie pasowały :D Co nie zmienia faktu, że są przecudne :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Woooow! I love your blog. I hope you will like mine

  http://instagram.com/ladyfur?ref=badge

  http://www.welovefur.com

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D