18 lip 2015

Trzy kamyczki

Tydzień jest zdecydowanie za krótki i za szybko mija. To zbrodnia! Szkoda, że wszystkie Zmieniacze Czasu zostały zniszczone, bo bym jakiś podpieprzyła. Tyle miejsc do zwiedzenia, a tak mało czasu. Płaczę. ;_; Chociaż to i tak miły przerywnik między tygodniem siedzenia w domu przed kompem, a tygodniem siedzenia w domu z książką. Jak to mówią, lepszy rydz niż nic. W końcu mogłam znów siedzieć w domu jak rok temu. A nie. W Warszawie byłam przez tydzień. Hm, czyżby moje wakacyjne wyjazdy już na zawsze miały pozostać tygodniowe? :V Tego się chwilowo nie dowiemy. 

Według opisu w sklepie, w którym kupowałam te kamyczki to są kryształy górskie z inkluzjami. Tak wiem, kryształ górski tu, kryształ górski tam. Co ja poradzę, że wyglądają fajnie? :') Dostało im się trochę drucika, splotłam je i stwierdziłam, że porażają minimalizmem. I tak ma być. Miłego dnia!
Całuję ;*

12 komentarzy:

 1. Czasu brak, a w moim przypadku i pieniędzy brak:(
  Naszyjnik przywodzi mi na myśl księżniczkę, naprawdę nie wiem czemu, jest chyba trochę bajkowy. I przede wszystkim delikatny. Piękny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś udamy się w podróż dookoła świata i w jakiejś odległej jaskini, otoczonej zaklęciami na pewno ukrywa się jakiś zmieniacz czasu. :v a naszyjnik śliczny, nosiłabym ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Minimalistycznie, ale pięknie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z chęcią założyłabym taki naszyjnik :D Może i jest prosty, ale wygląda przecudnie :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się tydzień szybko minął. Mi zazwyczaj lipiec zawsze jakoś szybko mija.
  Naszyjnik świetny, ale to wiesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Naszyjnik uroczy, myślę, że do bardzo wielu rzeczy by pasował. Kryształ górski to jeden z moich ulubionych kamieni, chociaż do labradorytu mu daaaleko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam taką minimalistyczną biżuterię! Pasuje praktycznie do wszystkiego, a dodatkowo sprawi, że nawet mało ciekawy outfit uzyska dzięki niej efekt "WOW" :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Są spoks! Zgadzam się w 100% że wyglądają fajnie ;)
  Tydzień to może nie za dużo, ale i nie całkiem mało ;) Mnie najbardziej przygnębiają wyjazdy 3-dniowe. Mało zwiedzania a podróżowania od groma...

  OdpowiedzUsuń
 9. Naszyjnik przepiękny! Uwielbiam takie. :) Widzę, że wiele się zmieniło na Twoim blogu. W moich oczach wszystko na plus.

  Pozdrawiam,
  Kazik

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękny wisiorek, uwielbiam takie długie i delikatne :)

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D