8 wrz 2013

Piórnik Free&Fly

Mam katar. :X Znów się zacznie pożyczanie chusteczek od innych, bo swoje się zużyje. W sumie dobrze, że nie kupowałam sobie żadnych świec, bo i tak teraz nic bym nie poczuła. Jedyny solidny minus jesienni to jeśli się nie przypilnujesz można się nabawić jakiejś choroby. Dla mnie jesień już straciła urok, bo jestem "wytłumiona".  :/
To jest w sumie piórniczek, maleńka kosmetyczka na długopis, ołówek i gumkę. Ale nie będę skromna i powiem, że te drugie ptaszki, w klatkach wyszły całkiem fajnie. Uwielbiam rysować cienkopisami, ale zazwyczaj wychodzą mi mazaje. ;)


Tak wyglądałam jeszcze w poniedziałek. Fotę aktualniejszą wrzucę pewnie jutro, bo dzisiaj nie mam siły cykać słitek. Na samym czubku miałam cudownie niebieskie, które stopniowo zamieniały się w zielony. + 50 do zadowolenia. Muszę zużyć do końca toner i koniec z niebieskim na jakiś czas. Nie wiem na co znów się przefarbuję, ale to nastąpi dopiero za miesiąc. Muszę dać odpocząć włosom. :)
Mimo, że zamulam spróbuję coś wyprodukować z modeliny, bo zanudzę was samymi kolczykami. (Ostatnio wyprodukowałam 16 par kolczyków. :D)
Klik znaczniki.
Całuję ;*

9 komentarzy:

 1. Moja koleżanka przefarbowala sobie jasne włosy na zielono, lekki odcień utrzymywał sie cały rok, i moja mama wolała na nią "Wodnik Szuwarek". Ale mi się to całkiem podoba, włosy można mieć i czerwone, i zielone i niebieskie, byleby tylko ci to pasowało.
  Czołem

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak słodko <3 Ślicznie ci w blondzie :D A ptaszki w klatkach naprawdę super :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Te ptaszki w klatkach wyszły Ci prześlicznie :)
  Zdrówka :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny piórniczek. : )
  Zdrowia życzę. ; )

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładny piórnik i jeszcze ładniejsza właścicielka, ale chyba bym się nie odważyła na niebieskie włosy :)

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D