8 maj 2014

Kolczyki spękana ceramika

Stwierdziłam, że jak tylko będę mogła to pryskam za granice, gdzieś na morze i na zawsze. Kupię sobie solidnie przeszklony dom, z widokiem na jakąś fajną zatoczkę, będę tworzyć biżuterię, pływać niekoniecznie moim prywatnym jachtem i hodować kwiaty. O rany, to co teraz pokazuje mi wyobraźnia jest tak boskie, że mam ochotę kwilić z nieszczęścia, że mam marne szanse na spełnienie tego szaleństwa. Ale będę się starać. Trzeba walczyć o to czego się chce. :D
Ogólnie dzisiaj jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Zrobiłam codzienną porcję ćwiczeń, po trzech dniach ich wykonywania już widzę rezultaty. Wyszłam na parę godzin na słońce, które niemal natychmiast mnie złapało i właśnie podziwiam śliczną, brązową opaleniznę na swoim ciele. :3 Pachnę malinami, nie jestem senna ani zmęczona, wiatr pachnie latem i jeśli ktoś bym mnie dzisiaj o coś poprosił nie miałabym serca odmówić. Szkoda, że taki humor rzadko mi się trafia! :)
Znalazłam sobie mały, internetowy sklepik z kilkoma ciekawymi kaboszonami. Jedne z nich właśnie możecie oglądać. Tytuł posta informuje, że są ceramiczne, a dorzucę jeszcze, że na żywo wyglądają oszałamiająco. :D Szkoda, że ten sklep w ofercie miał dostępny tylko jeden kolor, ale w sumie i tak to więcej niż się spodziewałam. ;)
Jestem irytująca. Nie mogę się powstrzymać od zmiany wyglądu, chwilowo tylko bloga. Na razie rzuciłam się na tło i utknęło na zebrze, bo nic więcej internet nie pozwala mi władować. Sama zebra wygląda psychicznie i cieszę się, że widać ją jedynie trochę po bokach. ;) 
Wrzuciłam kółeczko na pasku bocznym. Mówi o tym co oczywiste. Jak ktoś chce sobie je pożyczyć to przeciwwskazań nie dostrzegam, mrówkami wypisałam adres bloga. :3 Mam w planach jeszcze kilka kółek, bo akurat miałam niedawno trochę weny i teksty mi się wymyśliły. ;)
Całuję ;*

11 komentarzy:

 1. Piękne są! :3
  Zazdroszczę, ja dzisiaj w paskudnym humorze.

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne kolczyki ;) zdecydowanie warto mieć marzenia i być pozytywnie nastawionym do świata! byle więcej takich dni ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne kaboszonki :)
  A co przeszklonego domu - bałabym się, że ktoś mnie obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne są te kolczyki! :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. woow, oryginalne, bardzo mi się podobają!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne, takie trochę zimowe. ;3

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe, świetnie się prezentują <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzeczywiście fajnie wygląda :D

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D