18 mar 2014

Na kosmetyki z pudełka po gorącej czekoladzie

Zapomniałabym o was dzisiaj. W ogóle pozapominałam o wielu rzeczach dzisiaj. Od dwóch i pół godziny słucham w koło "Night in white satine" Moody Blues. Nie nudzi mi się to, a znam na pamięć cały tekst. Cudowne z tej piosenki tło do myślenia i mogłoby się wydawać, że nieco za smutne, ale tak nie jest. Jest idealnie perfekcyjne i ładuje moją wewnętrzną baterię, pomimo tej - nadal - koszmarnej pogody. :)
Pochodzenie pudełka ujawniłam w tytule. Kojarzycie te gorące czekolady w saszetkach z Biedronki? Właśnie stamtąd mam opakowanie. Użyłam tego samego papieru co do szafki, bo stwierdziłam, że zwyczajnie utrzymam jeden wzór, a nie będę robić jakieś chocki-klocki z innymi wzorami. Poza tym, czy te kolorowe kropeczki nie są urocze? Jasne, że są. :D


Instagram ♥ Ask ♥ Tumblr

Rany, znów mam mnóstwo pomysłów, a nie mam kiedy ich wykonać. Te huśtawki weny twórczej są bardziej męczące niż deszcz ze śniegiem i wiatrem z kieleckiego. Dobrze chociaż, że mam dobry humor. Znów jak wracałam ze szkoły uśmiechałam się do siebie. Patrzyli na mnie jak na wariatkę. Ups... xD
Muszę się pozbierać, bo jutro sprawdzian/kartkówka (nigdy nie wiem co jest) z matmy, a na tą chwilę ledwo co ogarniam o co chodzi. A chciałam dzisiaj jeszcze poszkicować sobie nieco i poczytać. :)
Całuję ;*

7 komentarzy:

 1. Śliczne! Kropki są świetne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe pomysły masz na tego bloga ^^.
  + zapraszam do mnie, piszę opowiadania c: . ~ http://allthatmattersxx3.blogspot.com/
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne pudełeczko, te kropeczki na papierze rzeczywiście są urocze:) powodzenia na matmie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na prawdę nieźle to wygląda. Czasami dla takich rzeczy warto mieć porządek. :)

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D