6 sie 2014

Jakby boho, a z pewnością eko

Spałam dzisiaj piętnaście godzin prawie i jestem przez to totalnie rozbita. Nawet kawa mi nie pomaga się dobudzić. :X Macie jakiś dobry sposób na rozbudzenie, żebym całego dnia nie zmarnowała?
Naszyjnik jest - mówiąc eufemistycznie - nie najlepszy.  To co widziałam oczami wyobraźni dosyć brutalnie się rozbiegło z rzeczywistością. Cóż, chciałam żeby mi się te drewniane koraliki nie walały, ale coś nie wyszło. xDZ racji, że co chwila ziewam nie mam weny na pisanie.
Miłego dnia!
Całuję ;*

8 komentarzy:

 1. Trzeba się opluskać zimną wodą, wziąć chłodny prysznic :) Naszyjnik bardzo fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też dzisiaj tyle spałam i jedyne co mi pomogło to kawa i głośna muzyka^^A naszyjnik świetny♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam żadnego sposobu na rozbudzenie niestety, może po prostu wyjść na zewnątrz i się dotlenić? Chociaż w upały to jeszcze bardziej zamula :/
  Naszyjnik jest prosty, ale ładny :)
  Znam ten ból, zderzenie wizji z rzeczywistością i wielkie BUM... A może po prostu czasami jesteśmy dla siebie zbyt krytyczni? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie tu zmiany! O raaany, super! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Bez przesady, koraliki się już nie walają więc cel osiągnięty :P Mnie się naszyjnik podoba, do jakichś boho stylizacji będzie w sam raz. Też mi się zdarza tak długo spać, to chyba jeszcze gorzej niż za krótko, niestety nie znam żadnego sposobu żeby się rozbudzić :<

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D