19 sie 2014

Minimalistyczne serduszka

Nadal nic się nie dzieje i nic mi się nie chce. Że też żadni fotograficy nie potrzebują pomocy albo nie ma jakichś imprez, albo żeby było coś do zrobienia w ogródku. Nic, kompletnie nic. Chyba zacznę po raz setny czytać Chmielewską.
Nie mam ochoty rozpisywać się odnośnie tych wkrętek. I tak nie robią szału. Resztka modeliny z trójkątów, mają chyba z 5 mm wysokości.
Zostało półtora tygodnia. Ha,ha,ha, w życiu się tak nie uśmiałam. -.-
Całuję :*

10 komentarzy:

 1. No ale fajnie się prezentują w uchu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. całkiem ładne ;) półtora tygodnia mówisz? załamałam się jak spojrzałam w kalendarz, nie jestem w najmniejszym stopniu przygotowana na nowy rok szkolny, na dodatek w nowej szkole :/

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładne :3

  http://cytruskowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie się prezentują :)
  U mnie też to samo, miałam teraz się wziąć za jakieś tworzenie, ale problem z żołądkiem mi nie pozwolił, więc muszę wyznać zasadę 'od jutra'... Ja już nie wiem jak mam zmotywować siebie samą do roboty, ale dziś będąc u koleżanki zobaczyłam jaki świetny rysunek zrobiła i to akurat mnie zmotywowało :) Nic nie motywuje mnie tak bardzo jak dzieła innych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy kiedyś miał takie dni kiedy nic mu się nie chce, wszystko go denerwuje i najchętniej położyłby się i leżał cały dzień, ale to minie...nie przejmuj się:)
  Kolczyki moze i proste ale bardzo ładnie się prezentują:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Urocze :) Też mi szkoda, że zostało półtora tygodnia. Ech.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale malutkie!

  Ja też nie wierzę w koniec wakacji ;_; Jak?!

  OdpowiedzUsuń
 8. a u mnie bardzo ciekawe wakacje w tym roku :) wyszalałam się jak nie wiem ;) teraz do liceum niestety ^^ ładniutkie kolczyki <3

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D