14 wrz 2014

Podwieszane z kokardkami

Spójrzmy prawdzie w oczy. Najchętniej usiadłoby się w hamaku, gdzieś nad brzegiem morza i wsłuchiwało się w fale. Takie jest moje aktualne marzenie leniwca. I pewnie kilka innych osób chętnie wybrałoby się ze mną w takie miejsce. :)
Patrząc tak na te kolczyki bardzo silnie przychodzi mi na myśl Boże Narodzenie. Może to przez kokardki, może przez to stare złoto z czerwienią, ale fakt jest faktem i czekam niecierpliwię na ten magiczny okres za dwa i pół miesiąca. Wierzę, że w tym roku będę czuć magię świąt. :DCoś mnie tak wzięło na te święta. Chyba już bym je chciała i tylko o tym myślę. :D A po drodze tyle innych jeszcze. :) 
Miłego dnia! 
Całuję ;* 

9 komentarzy:

 1. Właśnie jak zobaczyłam miniaturkę to pierwsze co pomyślałam to Boże Narodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. w sumie bardzo lubię Święta Bożego Narodzenia :)
  a kolczyki śliczne ;P


  Zapraszam do mnie -> Mój blog ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Są świetne :) Może czas już się wprowadzić w ten dobry, świąteczny klimacik ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. To tak po amerykańsku jeszcze dodać zielony i święta w pełni :D Ale naprawdę są takie świąteczne! ;) A może hibernacja? :D
  Ja już od jakiegoś czasu nie czuję tej magii :( I to jest smutne, bo naprawdę chcę przeżywać ten czas tak jak kiedyś, ale coś się we mnie zmieniło. Brakuje mi tej dziecięcej radości, tego wyczekiwania.

  OdpowiedzUsuń
 5. faktycznie trochę mi przypomniają bombki na choince XD dla mnie święta= jedzenie XD

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie kojarzą się ze świętami :) Ja uwielbiam święta chociaż w tamtym roku nie czułam tej magi ale może w tym będzie lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. kolczyki śliczne :3
  U nie kiedyś w święta cała rodzina spotykała się u dziadków, była ta świąteczna atmosfera itd... a od kiedy dziadków nie ma, nie widuje się z połową rodziny... Nie ma już tych świąt, które przeżywałam jako dziecko... :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzeczywiście, są takie świąteczne. :) Ja już nie mogę doczekać się Bożego Narodzenia. Ostatnio nuciłam sobie kolędy. :D Mam nadzieję, że w tym roku powróci ta magia świąt, którą czułam w dzieciństwie..

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D