24 mar 2015

Wąż mnie dusi

Nie mogę dojść do ładu z kalendarzem. Mam wrażenie, że jest poniedziałek, ale lekcje na jedenastą wskazywały, że jednak wtorek. Pewnie przez cały tydzień będę tak rozbita, ale cóż. Tak jest jak się wraca w poniedziałek z podróży.  xD
Jestem troszkę poirytowana, bo od wczoraj nie mam zasięgu w telefonie, a notebook tnie się jak jasna cholera. W dodatku na jednym i drugim skaczą piksele. Płaczę mocno. ;_;
Bejb, pamiętacie o ankiecie? Link jest pod nagłówkiem z boku. Wasze odpowiedzi nadal są przyjmowane i bardzo mi pomagają planować zmiany. :)
Jakiś czas temu dusiki wnerwiały mnie nie przeciętnie. Teraz może nie kocham ich, ale stwierdziłam, że do mojej żyrafiej szyi pasują idealnie. I nic mi nigdzie nie dynda i nie denerwuje zaplątywaniem w i tak poplątane włosy. :D Wężowy rzemień jest ze sklepu, w którym wykorzystywałam bon. Pamiętam, że był dość drogi, a szkoda, bo jest naprawdę fajny i miły w dotyku. :)Zdjęcia jeszcze przez jakiś czas będą nienajlepsze, bo były robione przez dwa dni, dwa tygodnie temu. :)
Miłego dnia!
Całuję ;*

4 komentarze:

 1. Bardzo fajny naszyjnik, moim zdaniem takie przy szyi są najlepsze (ja chodzę w skórzanej obroży z ćwiekami, inne naszyjniki zakładam tylko od wielkiego dzwonu :)).
  Niestety wężowe rzemienie są drogie, ja jestem posiadaczką okrągłego rzemienia salamandra (dzięki, że mi o nim przypomniałaś!).

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny. Ja wogóle nie chodzę w naszyjnikach

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście nie noszę dusików, ale wygląda to ładnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda super, ale ja bym nie mogła go nosić. Baaardzo nie lubię, gdy coś mi dotyka szyi xD

  OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D