9 kwi 2014

Czarno-fioletowe różyczki

Trochę pohuczało, pobłyskało, deszczem chlapnęło wczoraj i... tyle. A ja się nastawiłam na porządną burzę. Już nawet herbatę sobie zrobiłam i świeczki pozapalałam. Cóż, pozostaje czekać mi do lata, które słyszałam, że ma być burzowe. :3
Hah, napaliłam się na ten "Wtj", a na razie uzupełniłam tylko pierwszą stronę i chwilowo nie mam pomysłu co dalej. Uznajmy, że będę miała bardzo nudne wakacje i wtedy pouzupełniam. :)
Myślałam, że zamówiłam albo dwie takie same różyczki, albo dwie pary. Po przyjściu paczki miałam lekkie zdziwko, ale na liście i w internecie widniało to samo. Kupiłam po różyczce jednego koloru. :/ Stwierdziłam, że są za ładne, żeby czekały jak znów coś zamówię. Teraz je tak noszę. Jak dorobię sobie jeszcze po jednej dziurce w uchu będą występować solo. :DKlikać w ankietę na samej górze bloga. Wiem, napisy są maleńkie (bynajmniej u mnie), ale pierwsze jest "tak", a drugie "nie". Pytanie jest o stworzenie tutaj kącika czytelniczego. :)
Zrobiłam sobie dwugodzinną drzemkę (niechcący, miałam drzemać piętnaście minut) i czuję się jakby dwie noce nie spała. :/ A czeka mnie uroczy wieczór z biologią i roślinami nagonasiennymi.
Zrobiłam mnóstwo zdjęć kwiatkom w ostatnim czasie. Jak tylko wyskrobię coś czasu zaprezentuję część z nich. Mam też pewne plany co do tych zdjęć, ale dopóki nie będę pewna czy cokolwiek się uda siedzę cicho. ;)
Komputer zaczyna mi się psuć, słuchawki nie działają, kaszlę, kicham. Fajnie mam. :|
Całuję ;*

7 komentarzy:

  1. Fajne są! Ja tam lubię czasem założyć dwa różne kolczyki, byle tematycznie mniej więcej pasowały ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja już wczoraj kliknęłam! Śliczne, ja lubię nosić różne kolczyki, aby tylko tematyka była podobna ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fioletowa różyczka rządzi. :3 Poklikam. ;3

    OdpowiedzUsuń

Chciałam prosić o miłe słowo, co by mnie mobilizowało, ale chrzanie. W końcu to ty chcesz coś napisać do mnie, a nie na odwrót.

Spamerów grzecznie proszę o opuszczenie tego bloga, tak jak zdziczałych anonimów.

Jeśli masz blog w g+ zostaw link, bo potem nie mogę się odwdzięczyć.

Na pytania zawarte w komentarzach odpowiadam tutaj, więc czasem zajrzyj, jeśli liczysz na odpowiedź. :D